Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Мовний табір "Поліглотики"

Дата: 14 червня 2018 о 21:42
Автор: Букало Г. З.

Нем’ячівського НВК
про роботу мовного табору « ПОЛІГЛОТИКИ»
Мета:поєднати дозвілля із навчанням,практикувати мовлення учнів іноземними мовами у різних ситуаціях (у кафе, на пікніку,у бібліотеці, під час огляду визначних місць);здійснити екскурсії історичними місцями рідного краю, порівняти традиції і свята Великобританії, Німеччини, України;здійснити віртуальну мандрівку визначними місцями англомовних та німецькомовних країн; розширити світогляд дітей про літературу ,музику, спорт, рослинний та тваринний світ країн, мови яких вони вивчають;прищепити зацікавлення і бажання вивчати іноземні мови.
Девіз: Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина.
/The more languages you speak,the more of a person you are.
Вчителі: Кравчук Ганна Василівна, Галаган Марія Василівна.
Волонтери: прцівники бібліотеки с.Нем’яч і смт. Підкамінь-Ольга Іванівна Козак та Леся Ярославівна Федунець.
Спонсори: приватні підприємці с. Нем’яч – Беднарчук Надія, Козачок Андрій, в.о.директора Нем’ячівського НВК Букало Г.З.,вчителі- Галаган М.В., Кравчук Г.В.
Кількість учнів: 15(4 з малозабезпечених сімей)
Обладнання: ноутбук, проектор, роздатковий матеріал.
З 29.05 – 15.06. у Нем’ячівському НВК працював мовний табір «Поліглотики». Учасники табору активно відпочивали, працювали, пізнавали світ, розширювали світогляд, поглиблювали свої знання з іноземних мов.
Робота розпочалася віртуальною мандрівкою Великобританією та Німеччиною, діти підготували змістовну і цікаву інформацію про життя і культуру в цих країнах. На майстер-класі учні виготовили прапори англомовних та німецькомовних країн. Відвідали комп’ютерно-інформаційний центр та бібліотеку смт. Підкаменя,де завдяки бібліотекарям-волонтерам Козак О.І. та Федунець Л.Я. учасники поглибили свої знання про континенти, фауну та флору вищезгаданих країн,повторили лексику з теми «Іноземна мова у побуті:під час подорожі,на відпочинку, у кафе,використанні інтернет-ресурсів». Перевірили свої знання з іноземних мов у грі «Магічна скриня», у країнознавчій вікторині «Подорож країнами світу», провели конкурс на звання «Кращий поліглотик».
Підкоривши найвищу гору села Нем’яч Сьомиху, учні повторили туристичну лексику іноземними мовами, «відкрили мішечок корисних речей» з порадами на кожен день, навчилися долати труднощі, працювати у команді, шанувати традиції альпінізму.
За допомогою спонсорських коштів приватних підприємців с.Нем’яч Козачка А., Беднарчука Є.,в.о.директора Нем’ячівського НВК Букало Г.З., вчителів Галаган М.В., Кравчук Г.В. організували «англійське чаювання» з тортом і сандвічем та німецьку каву зі штрудлем і бутербродами, побували в уявному німецькому «Eiskaffe», де посмакували морозивом
Учасники табору провели екскурсію стежками рідного краю: відвідали Підкамінський монастир 17 століття, Камінь-Велетень-Державну Пам’ятку Природи. Під час «Екодня» упорядкували історичні пам’ятки села Нем’яч.
Урочиста церемонія закриття табору «Поліглотики» відбулась у нетрадиційній формі. На горі Рожаниця біля Каменя-Велетня. Учасники одержали сертифікати про участь у мовному таборі «Поліглотики», призи та подяки за активну діяльність.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.